NYUGAT-SZLOVÁKIAI VI. LIGA, KELETI CSOPORT, 24. forduló: Három tizenegyesgól Nagykéren, mesternégyes Komjaticén

2

Cséfalvay Á. András archív illusztrációs felvétele

Az élboly már szombaton ledarálta a meccseit, de akadtak izgalmas párharcok vasárnapra is. Nagykéren a tabellaszomszéd Podlužany vendégeskedett, és ugyan három gól is született, de mindegyik büntetőből. A tabellán negyedik Kmeťovo Komjaticét alázta, 5:0-al hagyta ott őket saját pályájukon, ebből négyet pedig az immár 32 gólos Martin Letko szerzett.

Eredmények

Nagykér–Podlužany 2:1 (1:1), g.: Sendrei (43. – 11-esből), Bátora (90. – 11-esből), ill. Vlasovych (15. – 11-esből)

Naszvad–Óbars 3:1 (1:1), g.: Tóth I. (10.), Németh T. (79. – 11-esből), Yuryshynets (90.), ill. Szalma (38.)

Ipolyszalka–Lipová 1:0 (1:0), g.: Šál (40.)

Semerovo–Izsa 3:0 (0:0), g.: Hatala (57. (11-esből), Bórik (74.), Pristač (86.)

Černík–Szőgyén 3:3 (2:1), g.: Balogh (23.), Klein (37.), Červenka (78.), ill. Kovács Róbert (5.), Kovács Roman (52. – 11-esből, 83.),

Komjatice–Kmeťovo 0:5 (0:2), g.: Petráš (29.), Letko (45., 68., 69., 74.)

Szombaton játszották:

BánovMarcelháza 3:2 (3:1), g.: Turan (6.), Bobák (45., 90.), ill. Dos Santos Luz (44.), Franz (54.).

Ipolyság–Zselíz 6:0 (2:0), g.: Greksa (2. – öngól), Fabian (37.), Balga (54., 88.), Torres (55.), Tran (57. – 11-esből).